Naše společnost byla původně zakládána jakožto opravna manuálních a automatických převodovek. Byli jsme první firmou, která se zaměřila na opravu automatických převodovek amerických vozů, postupně jsme se zaměřili na opravy veškerých převodovek. V roce 2011 jsme navíc rozšířili naší činnost o služby klasického autoservisu, takže Vám můžeme nabídnout profesionální, ale cenově velice přijatelné služby jako je autodiagnostika, pneuservis, geometrie kol či výměna autoskel.

Najdete nás v Praze a pokud hledáte kvalitní a rychlý Autoservis v Praze 3, Praze 2 či Praze 4 , budeme rádi využijete-li naše služby. Samozřejmě budeme radí  zákazníkům z jiných častí Prahy, a taky i z cele ČR.
Pro naše stálé zákazníky máme připraveny speciální slevy: při opravě nad 10 000 Kč, poskytujeme slevu na další opravu až 25% z ceny servisní práce. Pokud necháte opravovat u nás auto, kompletní diagnostiku auta mate zcela zdarma. Také stále nabízíme různé jiné slevové akce.

Od 1.6.2010 platí nová „Bloková výjimka“, která usnadňuje majitelům aut v záruce, výběr poskytovatele servisních služeb. Především to znamená, že i po čas záruční doby může zákazník provést opravu nebo servis svého vozidla u samostatného nezávislého servisu jako my, a zároveň neztrácí záruku od výrobce svého vozu.

Nabízíme taky možnost oprav na splátky.

Máme vyškolený personál s dlouholetou praxi. Naše priority jsou rychlost a nízká cena.

Neváhejte a vyzkoušejte naše služby.

logo2