Naše společnost byla původně zakládána jakožto opravna manuálních a automatických převodovek. Byli jsme jednou z prvních firem v ČR, která se zaměřila na opravu automatických převodovek amerických vozů, postupně jsme se zaměřili na opravy veškerých převodovek. V roce 2011 jsme navíc rozšířili naší činnost o služby klasického autoservisu, takže Vám můžeme nabídnout profesionální služby jako je mechanické opravy podvozku, odborná autodiagnostika, pneuservis, či výměna autoskel.

Najdete nás v Hostivicích, Nádražní 272, Praha-západ a pokud hledáte kvalitní a rychlý Autoservis, budeme rádi využijete-li naše služby. Samozřejmě budeme radí  zákazníkům z jiných častí Prahy, a taky i z cele ČR.

Od 1.6.2010 platí nová „Bloková výjimka“, která usnadňuje majitelům aut v záruce, výběr poskytovatele servisních služeb. Především to znamená, že i po čas záruční doby může zákazník provést opravu nebo servis svého vozidla u samostatného nezávislého servisu jako my, a zároveň neztrácí záruku od výrobce svého vozu.

Máme vyškolený personál s dlouholetou praxi. Naše priority jsou kvalita odvedené práce a krátké termíny realizace oprav.

Neváhejte a vyzkoušejte naše služby.

logo2